Ã–VRIGT / Mattor / Matta 4286187

nr 428 6187

Matta

Antik Ersari, 248 x 295, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 18 september 2006

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods